Zaznacz stronę

Poznaj pełne możliwości aplikacji, które oferuje G Suite!

Gmail logo (małe)

Gmail

Gmail oferuje bardzo prostą w obsłudze pocztę elektroniczną. Jednocześnie posiada wiele funkcji, które pozwalają ją dowolnie modyfikować, aby lepiej nią zarządzać w codziennej pracy.

Google Czat logo (małe)

Google Czat

Od teraz nie trzeba szukać komunikatorów zewnętrznych. Cała komunikacja firmowa może odbywać się w jednym, intuicyjnym środowisku dzięki Google Czat.

Google Meeting logo (małe)

Google Meet

Organizowanie wideokonferencji jeszcze nigdy nie było takie proste. Dzięki Google Meeting sprawnie zorganizujesz spotkanie firmowe oraz możesz zaprosić na nie osoby spoza Twojej organizacji.

Kalendarz Google logo (małe)

Kalendarz Google

Zaawansowany kalendarz od Google posiada wiele funkcji, które pozwolą Ci zaplanować sobie czas. To bez wątpienia najlepszy dostępny kalendarz!

Dokumenty Google logo

Dokumenty

Zespołowe edytowanie tekstów jeszcze nigdy nie było takie proste! Od teraz możesz edytować wszystkie dokumenty za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Arkusze Google logo (małe)

Arkusze

Od teraz Twój zespół może wykorzystać pełny potencjał arkuszy kalkulacyjnych. Dzięki funkcjom AI możesz podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie odpowiednich danych.

Formularze Google logo (małe)

Formularze

Dzięki G Suite masz dostęp do tworzenia rozbudowanych ankiet i formularzy. Zacznij pozyskiwać dodatkowe informacje, aby lepiej zrozumieć potrzeby swoich klientów.

Prezentacje Google logo (małe)

Prezentacje

Już nie musisz instalować dodatkowych aplikacji, aby tworzyć profesjonalne prezentacje. Dzięki G Suite możesz je edytować i prezentować z dowolnego urządzenia.

Dysk Google logo (małe)

Dysk Google

Głównym zastosowaniem dysku Google jest możliwość przechowywania i udostępniania plików firmowych. Warto podkreślić, że Google zastosował zabezpieczenia na najwyższym poziomie i możesz być pewny/a, że Twoje pliki będą bezpieczne.

Cloud Search logo (małe)

Google Cloud Search

Google Cloud Search umożliwi Ci i całemu zespołowi szybkie wyszukiwanie treści, których aktualnie potrzebujesz. Wyszukiwarka Google znajdzie dla Ciebie trafne sugestie, które ułatwią Twoją codzienną pracę.

Konsola Administracyjna logo (małe)

Konsola administracyjna

Konsola administracyjna daje właścicielowi pełną władzę nad dodanymi użytkownikami oraz zamieszczonymi danymi. W tym panelu można łatwo skonfigurować zabezpieczenia oraz ustawienia całego konta firmowego.

Google Vault logo (małe)

Vault

Funkcja Vault pozwala na bezpieczne przechowywanie i pozyskanie danych elektronicznych w G Suite. W każdej chwili możesz zarchiwizować najważniejsze dane firmowe.

Kreator Witryn Google logo

Kreator Witryn

Jeśli potrzebujesz prostego narzędzia do szybkiego stworzenia strony internetowej, to możesz wykorzystać kreatora witryn od G Suite. Żeby zaprojektować stronę, nie musisz się znać programowaniu.

Google Keep logo

Google Keep

Zapisuj na bieżąco wszystkie swoje pomysły i najważniejsze informacje. Dzięki notatkom od Google możesz na nich pracować z całym zespołem z każdego urządzenia.

Formularze Google logo (małe)

Currents

Dzięki tej platformie możesz angażować swój zespół do prowadzenia dyskusji. W ten sposób wzniesiesz komunikację w swojej firmie na jeszcze wyższy poziom!

Apps Script logo

Apps Script

Wykorzystaj Apps Script do automatyzacji i integracji usług G Suite. Dzięki temu użytkownicy, którzy znają podstawy programowania mogą lepiej dopasować usługi G Suite do swoich potrzeb.

Cloud Identity logo (małe)

Cloud Identity

Jest to platforma, dzięki której możesz zarządzać dostępami, aplikacjami i punktami końcowymi (IAM / EMM). Dzięki temu Twoje dane będą jeszcze lepiej zabezpieczone.

Zarządzanie punktami końcowymi logo

Zarządzanie punktami końcowymi

Zarządzanie punktami końcowymi w systemach Android, iOS, Windows, Chrome OS, MacOS i Linux jest proste w konfiguracji i obsłudze.

Work Insights logo (małe)

Work Insights

Sprawdź statystyki z całej działalności w obrębie aplikacji G Suite.

Grupy Dyskusyjne logo małe

Grupy Dyskusyjne

Stwórz grupy dyskusyjne typu biuro@,  sklep@, kontakt@ i powiąż je z osobnym kontem mailowym.

G Suite Marketplace logo

G Suite Marketplace

Skorzystaj z rozszerzeń jakie oferuje G Suite Marketplace i rozbuduj swoje aktualne aplikacje o nowe funkcjonalności.

Przetestuj G Suite przez 14 dni za darmo.