Zaznacz stronę

smartTeam

„Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają”.

– Steve Jobs

Zespół smartBusiness

Każdym naszym działaniem realizujemy 3 pragnienia.

Sprawiamy, że nowa technologia maksymalnie ułatwiała nam życie

Uwalniamy i rozwijamy pełny potencjał ludzki

i

Dajemy firmom skuteczne narzędzia ułatwiające prowadzenie biznesu

Nasze wartości mówią same za siebie. Mamy je we krwi.

Z

NIEZAWODNOŚĆ

Nie uznajemy kompromisów
co do jakości dostarczanych usług.

Z

WYDAJNOŚĆ

Wykorzystujemy najnowszą technologię do ułatwiania i optymalizacji wszystkich procesów.

Z

ELASTYCZNOŚĆ

Tworzymy nasze rozwiązania
na miarę Twojego biznesu.

Dlaczego my?

Zespół Work Smart Use Cloud

Nasz zespół składa się z grupy pasjonatów, którzy wierzą, że nowa technologia może uczynić nasze życie bardziej efektywnym! Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Google. Sami od kilkunastu lat korzystamy z tych rozwiązań i wiemy, jaką wartość może wnieść do Twojej firmy G Suite. Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy wdrożeniu?

Z

Doświadczony zespół IT

Rozpoczynając z nami współpracę, możesz mieć pewność, że będziemy Cię wspierać na każdym etapie wdrożenia G Suite.

Z

Preferencyjne warunki pakietów G Suite

Dzięki temu, że jesteśmy oficjalnym partnerem Google mamy korzystniejsze warunki uzyskania pakietów G Suite. Dodatkowo w ramach współpracy możesz liczyć na szereg dodatkowych wartości, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Z

Dodatkowe korzyści

Oferujemy wsparcie we wdrożeniu pakietu G Suite oraz stały konsulting. Już na wstępie otrzymasz od nas mnóstwo materiałów edukacyjnych, dzięki którym wykorzystasz pełny potencjał G Suite. W razie potrzeby można również u nas zamówić indywidualne szkolenie z całego systemu.

Jakie są etapy współpracy?

h

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Krok 2

Zadzwonimy do Ciebie i zbadamy Twoje potrzeby

Krok 3

Wdrożenie G-Suite
do firmy

Krok 4

Bieżące wsparcie i dostarczenie materiałów

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy wierzą, że nowa technologia może uczynić nasze życie bardziej efektywnym!

Wiemy, że odpowiedni dobór partnerów biznesowych jest kluczowym elementem sukcesu każdej firmy. W tym celu zamieściliśmy kilka informacji o naszym zespole.

arek lewandowski

arek lewandowski

Chief Executive Officer

Jestem odpowiedzialny za dział operacyjny, wdrożeniowy, finansowy, oraz za zarządzanie całą firmą. Dbam o to, aby każdy nasz partner biznesowy otrzymał idealnie dopasowane rozwiązanie. Pragnę budować relacje biznesowe oparte na synergii, aby wspólnie wprowadzać nowe rozwiązania technologiczne i odpowiadać na potrzeby branży. W wolnym czasie biegam, gram w szachy i czytam książki.

Łukasz Kowalski

Łukasz Kowalski

Chief Technical Officer

Jestem odpowiedzialny za wizję techniczną oraz wdrożenia w smartBusiness.Razem z Arkadiuszem przenosimy analogowe procesy w świat cyfrowy w oparciu o wymagania uzyskane bezpośrednio od klientów. Moim głównym celem jest skondensowanie Twoich potrzeb w możliwie najefektywniejszą i przejrzystą aplikację. Czas wolny uwielbiam spędzać na czytaniu i budowaniu z klocków wraz z moim 4-letnim synem.

Bartłomiej Bucholc

Bartłomiej Bucholc

Business Development Director

Jestem odpowiedzialny za poszukiwanie okazji biznesowych. Dodatkowo koordynuje działania związane z budowaniem marki smartBusiness oraz sprzedażą. Głęboko wierzę, że biznes tworzą relacje, dlatego też opiekuję się naszymi klientami tak, jak własną rodziną. W wolnym czasie biegam maratony, czytam książki i spędzam czas z moją 9-miesięczną córką Zosią.

Damian Janiak

Damian Janiak

Junior Developer

W smartBusiness zajmuję się całym projektem od strony technicznej. Razem z Łukaszem tworzymy dział IT. Jesteśmy odpowiedzialni za to, by wszystkie procesy działały płynnie i zachowywały najwyższy poziom bezpieczeństwa. Swój czas wolny lubię spędzać w aktywny sposób, na długich wycieczkach rowerowych czy też ćwicząc na siłowni.

Paulina Wiśniewska

Paulina Wiśniewska

Chief Marketing Officer

Jestem odpowiedzialna za tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej w smartBusiness. Pomagam w budowaniu pozytywnych doświadczeń z naszą firmą. Pragnę dostarczać Ci przejrzystych i wartościowych materiałów, które pomogą w rozwoju Twojej firmy. W wolnym czasie trenuję Crossfit i gram w squasha.

Piotr Lipkowski

Piotr Lipkowski

Junior Developer

Jestem odpowiedzialny za rozwój oprogramowania, testowanie oraz utrzymanie aktualnie opracowywanej aplikacji. Dbam o to, aby aplikacja końcowa działała w sposób najbardziej wydajny i zgodnie z życzeniem klienta. W wolnym czasie przygotowuje się do kolejnych biegów, rozwijam swoje umiejętności programistyczne oraz oglądam sporty motorowe.

 Bartosz Kowalski

Bartosz Kowalski

Młodszy Specjalista ds. Danych

Zajmuję się wprowadzaniem dostarczonych do nas faktur. Moim zadaniem jest zapewnienie poprawności wprowadzonych danych. Aktualnie jestem studentem pierwszego roku Informatyki. Mam wiele różnych zainteresowań, pośród których są przede wszystkim sport, programowanie i muzyka.

Katarzyna Lewandowska

Katarzyna Lewandowska

HR Manager

Jestem odpowiedzialna za rozwój ludzkiego potencjału  firmy smarBusiness. Odpowiadam za wszelkie procesy związane z zatrudnianiem, szkoleniem i wynagradzaniem zespołu . Ponadto pragnę stworzyć odpowiednie ścieżki rozwoju naszego teamu, tak aby każdy czuł przyjemność z realizowania misji smartBusiness, postępując zgodnie z rdzennymi wartościami.  W wolnym czasie czytam książki, chodzę na siłownie oraz tworzę przepisy i piekę ciasta – wpadnij spróbować!

Wykorzystaj pełny potencjał G Suite razem z nami!